Telewizor Samsung QE-75QN900C 75 " (QE75QN900CTXXH)
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Samsung QE-75QN900C 75 "
2023 rokSeries Q9xx (2022)8K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:75 ", 7680x4320 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75QN900C 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE75QN900CT CzarnyTelewizor 75" Neo Qled 8K QN900C.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 23 999 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE75QN900C 75 cali 8K UHDTelewizor QLED z ekranem o przekątnej 85 cali i rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli. Produkt... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 17 999 zł |
Samsung Excellence Line Neo QLED QE75QN900CT 75" QLED 8K 144Hz Tizen DolbyAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 23 999 zł |
Samsung QE75QN900C - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 23 999 zł |
Telewizor Samsung QE75QN900CTXXH NeoQLED 75"Telewizor Samsung QE75QN900CTXXH NeoQLED 75" Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Technologia Quantum Mini LED sprawia, ż... więceje podświetlenie ekranu telewizora Samsung QE75QN900CTXXH NeoQLED 75" jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Neuronowy procesor AI Quantum 8K Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multiinteligent Vobis.plZłóż skargę | 16 999 zł |
Seria Samsung QN9xx (NeoQLED, 8K, górna półka cenowa)Porównaj w tabeli →
od 12 753 zł
65 ", 8K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 19 890 zł
85 ", 8K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 19 999 zł
75 ", 8K, 60 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 17 999 zł
75 ", 8K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 499 zł
65 ", 8K, 60 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 9 999 zł
75 ", 8K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 399 zł
65 ", 8K, 120 Hz, ids 4700 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 22 999 zł
85 ", 8K, 60 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 12 999 zł
75 ", 8K, 120 Hz, ids 4700 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 33 499 zł
75 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen3, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 799 zł
65 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen3, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 46 999 zł
85 ", 8K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ8 AI Gen3, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 39 998 zł
85 ", 8K, 120 Hz, ids 4700 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 37 999 zł
85 ", 8K, 60 Hz, ids 4900 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Samsung QE-75QN900C
Ceny na Samsung QE-75QN900C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-65QN900C 65 " | od 12 753 zł | 6 oferty | ||
Samsung QE-75QN900C 75 " | od 17 999 zł | 5 oferty | ||
Samsung QE-85QN900C 85 " | od 19 890 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 999 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI