Telewizor Samsung QE-77S90C 77 "
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-77S90C 77 "
Wyświetlacz:77 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-77S90C 77 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE77S90CAT Czarny | 12 499 zł |
Telewizor OLED Samsung QE77S90C 77 cali 4K UHD | 10 194 zł |
Samsung Samsung 77" OLED 4K S90C QE77S90CATXXH | 11 999 zł |
Samsung QE77S90CATXXH TV-LCD-SAM-0992 | 11 890 zł |
SAMSUNG QE77S90CATXXH OLED 4K 144Hz Tizen HDMI 2.1 | 12 499 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung QE-77S90C
Ceny na Samsung QE-77S90C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S90C 55 " | od 4 598 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-65S90C 65 " | od 6 433 zł | 16 oferty | ||
Samsung QE-77S90C 77 " | od 10 194 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →