Telewizor Samsung QE-75Q80C 75 " (QE75Q80CATXXH)
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-75Q80C 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75Q80C 75 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Series 8 QE75Q80CATXXH Telewizor 1905 cm 75" 4K Ultra HD Smart TV | 10 669 zł |
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE75Q80CAT Tytanowo-srebrny | 6 609 zł |
Telewizor QLED Samsung QE75Q80C 75 cali 4K UHD | 5 190 zł |
Samsung QE75Q80CATXXH TV-LCD-SAM-0989 | 5 899 zł |
Samsung Samsung 75” QLED 4K Q80C QE75Q80CATXXH | 6 999 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Samsung QE-75Q80C
Ceny na Samsung QE-75Q80C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-50Q80C 50 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung QE-55Q80C 55 " | od 2 999 zł | 17 oferty | ||
Samsung QE-65Q80C 65 " | od 3 899 zł | 18 oferty | ||
Samsung QE-75Q80C 75 " | od 5 190 zł | 16 oferty | ||
Samsung QE-85Q80C 85 " | od 8 888 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-98Q80C 98 " | od 17 495 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →