Telewizor Samsung QE-75Q67C 75 " (QE75Q67CAUXXN)
Samsung QE-75Q67C 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct Dual LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75Q67C 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED Samsung QE75Q67C 75 cali 4K UHD- 100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) - Miliard perfekcyjnych kolorów,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 999 zł |
Telewizor SAMSUNG QE75Q67C 75" QLED 4K Tizen TVOlśniewający, długotrwały kolor dzięki technologii Quantum Dot. 100% objętości koloru z kropką kwantową. Miliard odcieni kolo... więcejrów dzięki Quantum Dot. Quantum Dot odbiera światło i zamienia je w zapierające dech w piersiach kolory, które pozostają prawdziwe na każdym poziomie jasności, aby zapewnić nasz najlepszy obraz w historii. Szerszy zakres kontrastu w skali kinowej. W pełni ciesz się każdym obrazem z wyskakującymi szczegółami. Dynamiczne mapowanie tonalne HDR10+ tworzy głębszą czerń i żywe obrazy, które zawsze prześwitują. Elegancki i smukły, bardziej niż kiedykolwiek. Oszałamiająca, smukła konstrukcja telewizora płynnie wtapia się w ścianę, jak nigdy dotąd. Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu. Zoptymalizuj wyszukiwanie i odkrywanie treści, aby spędzać mniej czasu na wyszukiwaniu, a więcej na przesyłaniu strumieniowym filmów, gier i programów, które kochasz. Electro.plZłóż skargę | 6 500 zł |
Telewizor SAMSUNG QE75Q67C 75" QLED 4K Tizen TVOlśniewający, długotrwały kolor dzięki technologii Quantum Dot. 100% objętości koloru z kropką kwantową. Miliard odcieni kolo... więcejrów dzięki Quantum Dot. Quantum Dot odbiera światło i zamienia je w zapierające dech w piersiach kolory, które pozostają prawdziwe na każdym poziomie jasności, aby zapewnić nasz najlepszy obraz w historii. Szerszy zakres kontrastu w skali kinowej. W pełni ciesz się każdym obrazem z wyskakującymi szczegółami. Dynamiczne mapowanie tonalne HDR10+ tworzy głębszą czerń i żywe obrazy, które zawsze prześwitują. Elegancki i smukły, bardziej niż kiedykolwiek. Oszałamiająca, smukła konstrukcja telewizora płynnie wtapia się w ścianę, jak nigdy dotąd. Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu. Zoptymalizuj wyszukiwanie i odkrywanie treści, aby spędzać mniej czasu na wyszukiwaniu, a więcej na przesyłaniu strumieniowym filmów, gier i programów, które kochasz.... Avans.plZłóż skargę | 6 500 zł |
Telewizor Samsung QE75Q67CAU QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen | 6 999 zł |
Telewizor Samsung QE75Q67CAUXXHTelewizor Samsung QE75Q67CAUXXH QLED 75" 100% Natężenie kolorów Telewizor Samsung QE75Q67CAUXXH QLED 75" posiada 100% natężen... więcejie kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które będą doskonałe nawet przy najwyższej jasności obrazu. Głębia kolorów możliwa jest dzięki zastosowaniu dwóch barw podświetlenia LED. Innowacyjna technologia podświetlenia Dual Led z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory dzięki dopasowaniu temperatury koloru podświetlenia do oglądanych treści. Quantum HDR Telewizor Samsung QE75Q67CAUXXH QLED 75" to również kinowa jakość głębi kontrastu. Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i barwami, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR. Dzięki funkcji Upłynniacz Ruchu ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych. Smart Hub Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. W menu telewizora Samsung QE75Q67CAUXXH QLED 75" wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowany Vobis.plZłóż skargę | 4 999 zł |
Seria Samsung Q6 (QLED, 60 Hz)Porównaj w tabeli →
od 1 725 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 189 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 139 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 045 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 999 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, bez Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 599 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 599 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 010 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 696 zł
85 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 000 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 839 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 141 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, bez Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 3 032 zł
55 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 114 zł
43 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 999 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 500 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 500 zł
75 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
od 3 717 zł
50 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 31 653 zł
85 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Edge LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
Modyfikacje Samsung QE-75Q67C
Ceny na Samsung QE-75Q67C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q67C 43 " | od 2 045 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-50Q67C 50 " | od 2 010 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-55Q67C 55 " | od 2 599 zł | 17 oferty | ||
Samsung QE-65Q67C 65 " | od 2 839 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-75Q67C 75 " | od 4 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 500 zł
75 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 488 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI