Telewizor Samsung QE-55S90C 55 " (QE55S90CATXXH)
Zdjęcia 5 |
Ultrasmukły model z czołówki zaawansowanych telewizorów Smart TV firmy Samsung, wykonany w eleganckiej obudowie LaserSlim. Podstawą telewizora jest jasny i kolorowy panel oparty na matrycy QD-OLED. 55-calowy ekran zachwyci widzów głęboką czernią, doskonałą szczegółowością cieni, naturalnymi kolorami dzięki zastosowaniu kropek kwantowych i niewiarygodnie szerokimi kątami widzenia.
Za przetwarzanie obrazu odpowiada tu potężny procesor Neural Quantum 4K. Telewizor obsługuje również wysoki zakres dynamiki w postaci HDR10, HLG i HDR10+ Adaptive. Wszystkie porty HDMI w modelu są idealne do podłączenia najnowszej generacji konsol do gier, w tym funkcji 4K/120Hz, VRR i ALLM. Na szczególny szacunek zasługuje inteligentny system Samsung QE-55S90C - to domowy system operacyjny Tizen 7.0 z intuicyjnym interfejsem użytkownika, mnóstwem kompatybilnych aplikacji i elastycznym sterowaniem głosowym. Co więcej, telewizor może być używany jako centralny element ekosystemu inteligentnego domu Samsung Smart Hub. System audio modelu Object Tracking Sound Lite składa się z dwóch głośników i subwoofera - w sumie wytwarzają dźwięk o mocy aż 40 watów. W przypadku wersji ściennej panelu telewizyjnego należy osobno nabyć wspornik VESA o wymiarach 300 x 200 mm.
Kup Samsung QE-55S90C 55 "
Wszystkie ceny 14 →Telewizor Samsung QE55S90CATXXH | 5 275 zł |
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55S90CA Czarny | 4 999 zł |
Telewizor OLED Samsung QE55S90C 55 cali 4K UHD | 4 549 zł |
Samsung QE55S90CATXXH TV-LCD-SAM-0955 | 5 499 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55S90C
Ceny na Samsung QE-55S90C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S90C 55 " | od 4 549 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-65S90C 65 " | od 5 789 zł | 13 oferty | ||
Samsung QE-77S90C 77 " | od 9 700 zł | 8 oferty |