Telewizor Samsung QE-65S90C 65 "
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-65S90C 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-65S90C 65 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Samsung QE65S90CATXXH | 7 489 zł |
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE65S90CA Czarny | 6 799 zł |
Telewizor OLED Samsung QE65S90C 65 cali 4K UHD | 5 789 zł |
Samsung Samsung 65" OLED 4K S90C QE65S90CATXXH | 6 799 zł |
Samsung QE65S90C | 7 399 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Samsung QE-65S90C
Ceny na Samsung QE-65S90C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S90C 55 " | od 4 549 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-65S90C 65 " | od 5 789 zł | 13 oferty | ||
Samsung QE-77S90C 77 " | od 9 700 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →