Telewizor Samsung QE-65S95B 65 " (QE65S95BATXXU)
Zdjęcia 9 |
Wprowadzony w 2022 r. smukły 65-calowy telewizor jest jednym z flagowych modeli 4K firmy Samsung. Należy do najwyższej półki cenowej i bazuje na nowej dla producenta technologii QD-OLED. Wykorzystuje panel z samoświecącymi się niebieskimi diodami oraz dodatkowy filtr koloru Quantum Dot (kropki kwantowe). W efekcie wyświetlacz łączy ugruntowane już zalety OLED z wyższą jasnością szczytową (nawet do 1000 nitów, więc treści HDR z pewnością zapewnią „efekt wow”).
Obraz na telewizorze Samsung QE-65S95B ma doskonały kontrast, zachwyci jednolitą, naturalną czernią, bogatą i głęboką gamą kolorów oraz wiernym odwzorowaniem kolorów zaraz po wyjęciu z pudełka. Do zalet należą również szerokie kąty widzenia, które są ważne przy oglądaniu zbiorowym. Model jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet wymagających graczy, ponieważ ma matrycę 120 Hz z szybką reakcją i niskim opóźnieniem wejścia, a także porty HDMI 2.1 i technologię AMD FreeSync Premium.
Wbudowana akustyka jest reprezentowana przez cztery głośniki i subwoofer: ich łączna moc sięga 60 watów. Telewizor działa na responsywnej platformie internetowej Tizen z przyjaznym interfejsem użytkownika i mnóstwem aplikacji do instalacji. Dołączony pilot wyposażony jest w mikrofon do poleceń głosowych (i interakcji z asystentami), a także panel słoneczny i port USB C do ładowania.
Kup Samsung QE-65S95B 65 "
Telewizor OLED Samsung QE65S95B 65 cali 4K UHD | 5 859 zł |
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 5 500 zł |
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 5 500 zł |
Modyfikacje Samsung QE-65S95B
Ceny na Samsung QE-65S95B |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S95B 55 " | od 15 962 zł | 1 oferta | ||
Samsung QE-65S95B 65 " | od 5 500 zł | 3 oferty |