Telewizor Samsung QE-75QN85C 75 "
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-75QN85C 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-75QN85C 75 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE75QN85CAT Czarno-srebrny | 8 299 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE75QN85C 75 cali 4K UHD | 7 349 zł |
Samsung Samsung 75" Neo QLED 4K QN85C QE75QN85CATXXH | 8 299 zł |
Telewizor SAMSUNG QE75QN85C 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmo | 8 299 zł |
SAMSUNG QE75QN85CAT NeoQLED MiniLED 4K 120Hz Tizen QE75QN85CATXXH | 8 299 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Samsung QE-75QN85C
Ceny na Samsung QE-75QN85C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN85C 55 " | od 3 804 zł | 13 oferty | ||
Samsung QE-65QN85C 65 " | od 4 799 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-75QN85C 75 " | od 6 999 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-85QN85C 85 " | od 10 656 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →