Telewizor Samsung UE-55CU7192 55 " (UE55CU7192UXXH)
Zdjęcia 5 |
Zrównoważony telewizor 4K z oferty Samsunga na 2023 rok. Podstawą panelu telewizora jest 55-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości nadawanego obrazu 3840x2160 pikseli oraz obsługą wyświetlania treści HDR (telewizor deklaruje współpracę z HDR10+). Za przetwarzanie obrazu odpowiada procesor Samsung Crystal 4K, który zapewnia naturalne odwzorowanie palety barw oraz wydajne skalowanie obrazu do formatu Ultra HD już od niższych rozdzielczości klatek.
Również w modelu są preinstalowane narzędzia do poprawy koloru PurColor, kontrastu i jasności Contrast Enhancer. Za dźwięk Samsunga UE-55CU7192 odpowiada para pełnozakresowych głośników o łącznej mocy 20 watów. Telewizor zapewnia inteligentny system oparty na rodzimym systemie operacyjnym Tizen oraz posiada wbudowany SmartThings Hub do sterowania strażą inteligentnej elektroniki domowej. USB, HDMI (3 szt.), wyjście optyczne do zewnętrznej akustyki umieszczono na tylnym panelu obudowy urządzenia. Aby zamontować telewizor na ścianie, potrzebujesz uchwytu VESA 200x200 mm.
Kup Samsung UE-55CU7192 55 "
Telewizor LED Samsung UE55CU7192 55 cali 4K UHD | 2 199 zł |
Telewizor SAMSUNG UE55CU7192U 55" LED 4K Tizen TV | 2 200 zł |
Telewizor SAMSUNG UE55CU7192U 55" LED 4K Tizen TV UE55CU7192UXXH | 2 200 zł |
Samsung UE55CU7192 55" LED 4K Tizen TV - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego | 2 199 zł |
Telewizory Samsung zajmują znaczną część rynku smart TV i prezentowane są w różnych kategoriach cenowych. W budżetowej serii marki na rok 2023 wyróżnia się 55-calowy model Samsung UE-55CU7192.
Duży przekątny panel 4K
Ten telewizor należy do serii Crystal UHD i jest wyposażony w wyświetlacz LED 4K Edge. Ekran oferuje rozdzielczość 3840x2160 pikseli, a procesor Crystal 4K jest w stanie przeskalować obraz do Ultra HD z niższych rozdzielczości. Obsługiwany jest także HDR10+, ale ograniczona jasność szczytowa może zmniejszyć skuteczność tej funkcji.
Markowe „polepszacze”
Telewizor jest wyposażony w systemy Pur Color i Contrast Enhancer firmy Samsung, które poprawiają jasność, reprodukcję kolorów i kontrast. Model może pochwalić się także wysokiej jakości dźwiękiem dzięki dwóm wbudowanym głośnikom o mocy 10 W oraz funkcji Q-Symphony, która synchronizuje wbudowane głośniki z zewnętrznymi soundbarami.
Hub dla inteligentnego domu
Sterowanie Samsungiem UE-55CU7192 odbywa się poprzez inteligentny system Tizen z interfejsem Smart Hub oferującym wiele aplikacji i usług online. Telewizor może również pełnić funkcję centralnego koncentratora kontroli inteligentnych urządzeń domowych w ramach ekosystemu SmartThings.
Modyfikacje Samsung UE-55CU7192
Ceny na Samsung UE-55CU7192 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7192 43 " | od 1 368 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-50CU7192 50 " | od 1 679 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-55CU7192 55 " | od 2 199 zł | 5 oferty | ||
Samsung UE-65CU7192 65 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-75CU7192 75 " | od 3 899 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-85CU7192 85 " | od 7 499 zł | 6 oferty |