Telewizor Samsung QE-55Q67C 55 " (QE55Q67CAUXXN)
Niedroga opcja zrównoważonego telewizora QLED w delikatnym i minimalistycznym designie Air Slim. Technologia matrycowa z „kropkami kwantowymi” pozwala na osiągnięcie znacznego wzrostu jasności i nasycenia kolorów przy jednoczesnej poprawie jakości oddawania barw. Szczególnie jeśli chodzi o oglądanie treści HDR, model obsługuje formaty HDR10+ i HLG o wysokim zakresie dynamiki. Ekran telewizora rozciąga się po przekątnej 55 cali, obraz wyświetlany jest na nim w rozdzielczości 3840x2160 pikseli, a częstotliwość odświeżania wyświetlacza wynosi 60 Hz (standard branżowy).
Za przetwarzanie obrazu odpowiada tutaj procesor Quantum Lite 4K, który potrafi przeskalować początkowo słabszą jakość wideo do formatu Ultra HD. System audio Samsung QE-55Q67C składa się z dwóch głośników o mocy 10 W z wirtualną symulacją dźwięku przestrzennego OTS Lite. Wygoda wyszukiwania treści jest na pierwszym miejscu w obudowie smart TV. Model otrzymał platformę Smart Hub opartą na autorskim systemie operacyjnym Tizen 7.0 z wbudowanymi asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa i Bixby.
Możliwe jest także sterowanie urządzeniami inteligentnego domu z poziomu telewizora – jest to realizowane w przestrzeni SmartThings. Gracze konsolowi pokochają funkcję zapobiegającą rozmyciu obrazu Motion Xcelerator w tym modelu. Kolejną ważną zaletą telewizora są nóżki z możliwością regulacji wysokości, ułatwiające montaż soundbara (soundbara). Wreszcie, w przypadku montażu panelu telewizyjnego na ścianie, konieczne będzie skorzystanie z usług wspornika VESA w popularnym rozmiarze 200x200 mm. Uchwyt nie jest zawarty w standardowym pakiecie i należy go zakupić osobno.
Kup Samsung QE-55Q67C 55 "
Wszystkie ceny 15 →SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55Q67CAU Czarno-grafitowy | 3 199 zł |
Samsung Telewizor LED 55 cali QE55Q67CAUXXH TVSAM55LQ67CA00 | 3 763 zł |
Telewizor LED Samsung QE55Q67C 55 cali 4K UHD | 2 599 zł |
Samsung Samsung 55” Q67C QLED 4K QE55Q67CAUXXH | 3 199 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55Q67C 55" QLED 4K Tizen TV | 3 199 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55Q67C
Ceny na Samsung QE-55Q67C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q67C 43 " | od 2 045 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-50Q67C 50 " | od 2 010 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-55Q67C 55 " | od 2 599 zł | 17 oferty | ||
Samsung QE-65Q67C 65 " | od 2 839 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-75Q67C 75 " | od 6 399 zł | 5 oferty |