Telewizor Samsung UE-43CU7192 43 " (UE43CU7192UXXH)
Zdjęcia 5 |
Samsung UE-43CU7192 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-43CU7192 43 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG UE43CU7192U Czarny | 1 799 zł |
Telewizor LED Samsung UE43CU7192 43 cale 4K UHD | 1 368 zł |
Samsung Samsung 43” Crystal UHD CU7192 UE43CU7192UXXH | 1 799 zł |
Telewizor SAMSUNG UE43CU7192U 43" LED 4K Tizen TV | 1 799 zł |
Telewizor SAMSUNG UE43CU7192U 43" LED 4K Tizen TV | 1 799 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Samsung UE-43CU7192
Ceny na Samsung UE-43CU7192 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7192 43 " | od 1 368 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-50CU7192 50 " | od 1 679 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-55CU7192 55 " | od 2 199 zł | 4 oferty | ||
Samsung UE-65CU7192 65 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-75CU7192 75 " | od 3 899 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-85CU7192 85 " | od 7 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →