Telewizor Samsung QE-50Q60C 50 " (QE50Q60CAUXXH)
Zdjęcia 5 |
Niedroga oferta w półce telewizorów Samsung QLED z ekranem opartym na „kropkach kwantowych”. Technologia Quantum Dot jest gwarantem jasnego i nasyconego odwzorowania kolorów, szerokiego zakresu dynamicznego obrazu. Telewizor emituje obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli) i skutecznie skaluje wideo do formatu Ultra HD z niższych rozdzielczości klatek. W tym przypadku model opiera się na potężnym procesorze Samsung Quantum 4K.
Również ekran panelu telewizora zyskał wsparcie dla poprawnego wyświetlania treści HDR. Podsystem dźwiękowy Samsung QE-50Q60C składa się z dwóch głośników o łącznej mocy 20 W i oferuje dźwięk przestrzenny Dolby Digital. Telewizor napędzany jest inteligentnym systemem opartym na Tizen OS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i obsługą ogromnej liczby aplikacji. Co więcej, panel TV doskonale rozumie polecenia głosowe wydawane przez Asystenta Google, Amazon Alexa czy Bixby. Arsenał interfejsów modelu obejmuje dwa porty USB, trzy złącza HDMI, optyczne wyjście audio do soundbara lub głośników zewnętrznych.
Kup Samsung QE-50Q60C 50 "
Wszystkie ceny 9 →Samsung Series 6 QE50Q60CAUXXH TV 127 cm 50" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Sza | 2 679 zł |
Samsung QE50Q60CAU TV-LCD-SAM-0933 | 2 679 zł |
Telewizor Samsung QE50Q60CAUXXH 50" QLED 4K UHD Tizen TV | 3 599 zł |
Telewizor Samsung QE50Q60CAUXXH QLED 50'' 4K Ultra HD Tizen | 2 189 zł |
Telewizor Samsung Qe50Q60Cauxxh 50' Qled 4K Tizen | 2 499 zł |
Modyfikacje Samsung QE-50Q60C
Ceny na Samsung QE-50Q60C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q60C 43 " | od 1 725 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-50Q60C 50 " | od 2 189 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-55Q60C 55 " | od 1 188 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-65Q60C 65 " | od 3 139 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75Q60C 75 " | od 4 599 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-85Q60C 85 " | od 6 696 zł | 4 oferty |