Telewizor Samsung QE-55QN85C 55 "
Zdjęcia 5 |
Zaawansowany inteligentny telewizor z zaawansowanym podświetleniem matrycy Mini LED, która składa się z szeregu maleńkich diod LED za płaszczyzną matrycy. Dzięki ekranowi o przekątnej 55 cali system podświetlenia tworzy na ekranie ponad 500 stref lokalnego przyciemniania, zapewniając doskonałą kontrolę kontrastu. Model należy do linii telewizorów Neo QLED i jest uzbrojony w procesor Neural Quantum Processor 4K, który steruje systemem lokalnego ściemniania.
Obraz na ekranie telewizora nadawany jest w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli. HDR10, HLG i HDR10+ Adaptacyjna obsługa HDR10+ w telewizorze. Na osobne pochlebstwo zasługuje wysokiej jakości system audio na pokładzie modelu, którego łączna moc sięga 60 watów. Zadeklarowane przez nią wsparcie dla Dolby Audio i Samsung Q-Symphony. System smart TV oparty jest na autorskim systemie operacyjnym Tizen 7.0 z najszerszymi możliwościami przeglądania treści online. Polecenia głosowe są wydawane modelowi za pośrednictwem Asystenta Google, Amazon Alexa lub Bixby. Panel krosowy TV posiada dwa porty USB, cztery porty HDMI 2.1 oraz optyczne wyjście audio dla zewnętrznych głośników. Korpus panelu telewizyjnego utrzymuje stopę na platformie. Do montażu telewizora na ścianie odpowiednie są uchwyty VESA o wymiarach 200x200 mm.
Kup Samsung QE-55QN85C 55 "
Wszystkie ceny 11 →SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55QN85CA Czarno-srebrny | 3 899 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE55QN85C 55 cali 4K UHD | 3 890 zł |
Samsung QE55QN85CAT TV-LCD-SAM-0936 | 3 949 zł |
Samsung Samsung 55" Neo QLED 4K QN85C QE55QN85CATXXH | 3 899 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55QN85C 55" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 Dolby Atmo | 3 890 zł |
Model Samsung QE-55QN85C z linii Neo QLED to 55-calowy telewizor 4K z zaawansowanym systemem podświetlenia Mini LED.
Zaawansowane oświetlenie Mini LED
Podświetlenie tego panelu telewizora składa się z wielu maleńkich diod LED umieszczonych za płaszczyzną matrycy. Technologia ta pozwala na utworzenie na ekranie ponad pięciuset lokalnych stref przyciemnienia, co zapewnia precyzyjną kontrolę kontrastu obrazu. Dodaj technologię Quantum Dot, a uzyskasz bogate kolory i żywe obrazy w filmach, wideo i grach. Ten ekran obsługuje także różne formaty HDR, w tym HDR10, HLG i HDR10+ Adaptive.
Potężny system audio
Aby zapewnić żywy obraz, telewizor ten jest wyposażony w system audio o łącznej mocy 60 W i obsługę technologii Samsung Q-Symphony. Ta innowacyjna technologia umożliwia synchronizację głośników telewizora ze zgodnym soundbarem w celu uzyskania bogatszego dźwięku. Ponadto telewizor działa na systemie operacyjnym Tizen 7.0, zapewniając dostęp do różnorodnych aplikacji i usług streamingowych.
Różne porty
Panel połączeń zawiera dwa porty USB i cztery porty HDMI 2.1. Dzięki temu telewizorowi możesz wyświetlać wideo z konsol do gier w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. Posiada również automatyczne przełączanie do trybu gry z niskim opóźnieniem wejściowym wynoszącym około 10 ms. Ten telewizor to konkurencyjne rozwiązanie Mini LED w przystępnej cenie.
Modyfikacje Samsung QE-55QN85C
Ceny na Samsung QE-55QN85C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN85C 55 " | od 3 804 zł | 12 oferty | ||
Samsung QE-65QN85C 65 " | od 4 799 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-75QN85C 75 " | od 6 999 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-85QN85C 85 " | od 10 656 zł | 12 oferty |