Telewizor Samsung UE-75CU8002 75 " (UE75CU8002KXXH)
Kup Samsung UE-75CU8002 75 "
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG UE75CU8002K Czarny | 4 999 zł |
Telewizor LED Samsung UE75CU8002 75 cali 4K UHD | 4 079 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU8002K 75" LED 4K Tizen TV | 4 999 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU8002K 75" LED 4K Tizen TV UE75CU8002KXXH | 4 999 zł |
Doskonały obraz
Telewizor Samsung UE-75CU8002 o przekątnej 75 cali oferuje doskonałe połączenie ceny i jakości, a także ma stylową obudowę AirSlim o grubości zaledwie 27 mm. Procesor Samsung Crystal 4K działa w czasie rzeczywistym, automatycznie dostosowując treści do preferencji użytkownika. Niezależnie od źródła i oryginalnej jakości, filmy odtwarzane są w rozdzielczości 3840x2160 pikseli dzięki funkcji Upscaling 4K. Technologie Contrast Enhancer i Dynamic Crystal Color dostosowują kontrast i reprodukcję kolorów, zapewniając bogate kolory, wyraźne krawędzie i wysoką szczegółowość, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych i gier. Obsługa HDR10+ i technologia Micro Dimming rozszerzają zakres dynamiczny bieli i czerni, poprawiając widoczność ciemnych obszarów sceny.
Wygodna kontrola
Samsung UE-75CU8002 zapewnia różnorodne opcje sterowania, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Telewizor obsługuje asystentów głosowych od Google, Amazon i Bixby. Bezprzewodowe przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych na ekran telewizora stało się jeszcze łatwiejsze. Technologia Motion Xcelerator zapewnia płynną rozgrywkę, eliminując przerwy i opóźnienia w transmisji danych. Tryb obrazu w obrazie umożliwia oglądanie dwóch różnych kanałów jednocześnie, dzięki czemu nie przegapisz niczego ważnego.
System Samsung Knox niezawodnie chroni hasła do kont i dane osobowe. Telewizor działa na systemie operacyjnym Tizen, zapewniając dostęp do szeregu autorskich usług firmy.
Modyfikacje Samsung UE-75CU8002
Ceny na Samsung UE-75CU8002 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU8002 43 " | od 1 749 zł | 10 oferty | ||
Samsung UE-50CU8002 50 " | od 1 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-55CU8002 55 " | od 2 295 zł | 8 oferty | ||
Samsung UE-65CU8002 65 " | od 2 628 zł | 6 oferty | ||
Samsung UE-75CU8002 75 " | od 4 079 zł | 5 oferty |