Telewizor Samsung UE-75CU7192 75 " (UE75CU7192UXXH)
Zdjęcia 5 |
Samsung UE-75CU7192 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-75CU7192 75 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG UE75CU7192U Czarny | 4 499 zł |
Telewizor LED Samsung UE75CU7192 75 cali 4K UHD | 3 899 zł |
Samsung Samsung 75” Crystal UHD CU7192 UE75CU7192UXXH | 4 499 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU7192 75" LED 4K Tizen TV | 4 499 zł |
Telewizor SAMSUNG UE75CU7192 75" LED 4K Tizen TV UE75CU7192UXXH | 4 499 zł |
Samsung UE75CU7192 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 4 576 zł |
Modyfikacje Samsung UE-75CU7192
Ceny na Samsung UE-75CU7192 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU7192 43 " | od 1 368 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-50CU7192 50 " | od 1 679 zł | 11 oferty | ||
Samsung UE-55CU7192 55 " | od 2 199 zł | 4 oferty | ||
Samsung UE-65CU7192 65 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-75CU7192 75 " | od 3 899 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-85CU7192 85 " | od 7 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →