Telewizor LG 43UR781C 43 "
Zdjęcia 10 |
LG 43UR781C 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43UR781C 43 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 43UR781 4K Smart UHD TV 43UR781C0LK | 2 188 zł |
LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C TVLGE43LUR781C0 | 5 066 zł |
Telewizor LG 43UR781C 43" LCD 4K UHD WebOS TV ThinQ AI | 1 999 zł |
LG 43UR781C TV-LCD-LG-0545 | 5 999 zł |
LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C 116091 | 5 657 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje LG 43UR781C
Ceny na LG 43UR781C |
---|---|---|---|---|
LG 43UR781C 43 " | od 1 999 zł | 11 oferty | ||
LG 50UR781C 50 " | od 6 333 zł | 5 oferty | ||
LG 55UR781C 55 " | od 6 333 zł | 5 oferty | ||
LG 65UR781C 65 " | od 5 409 zł | 7 oferty | ||
LG 75UR781C 75 " | od 5 104 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →