Телевізор LG 43UR781C 43 "
Фото 10 |
LG 43UR781C 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити LG 43UR781C 43 "
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG 43UR781 4K Smart UHD TV 43UR781C0LK | 2 188 zł |
LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C TVLGE43LUR781C0 | 5 066 zł |
Telewizor LG 43UR781C 43" LCD 4K UHD WebOS TV ThinQ AI | 1 999 zł |
LG 43UR781C TV-LCD-LG-0545 | 5 999 zł |
LG Electronics Telewizor LED 43 cale 43UR781C 116091 | 5 657 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації LG 43UR781C
Ціни на LG 43UR781C |
---|---|---|---|---|
LG 43UR781C 43 " | від 1 999 zł | 11 пропозицій | ||
LG 50UR781C 50 " | від 6 333 zł | 5 пропозицій | ||
LG 55UR781C 55 " | від 6 333 zł | 5 пропозицій | ||
LG 65UR781C 65 " | від 5 409 zł | 7 пропозицій | ||
LG 75UR781C 75 " | від 4 446 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →