Telewizor Samsung QE-50Q80C 50 "
Zdjęcia 5 |
Telewizor ze średniej klasy paneli 4K od Samsunga wkracza na arenę w 2023 roku. Model wyposażony jest w 50-calowy ekran z technologią kropek kwantowych QLED i emitujący obraz w rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Procesor Quantum 4K firmy Samsung skutecznie skaluje pliki wideo o niższej rozdzielczości do rozmiaru klatki 4K. Ekran telewizora obsługuje także HDR, który obejmuje specyfikacje HDR10+ i HLG.
Dźwięk Samsunga QE-50Q80C zapewnia akustyka pokładowa składająca się z dwóch głośników i subwoofera o łącznej mocy 40 W. Gamingowe tajniki modelu ujawniają porty HDMI v 2.1, które przetwarzają sygnały wejściowe w rozdzielczości klatek 4K przy 120 kl./s. Dodatkowymi atutami telewizora jest obsługa AMD FreeSync Premium oraz tryb gier o niskim opóźnieniu ALLM. System paneli Smart TV reprezentowany jest przez autorski system operacyjny Tizen. Dzięki aktywnemu połączeniu z siecią WWW widz ma do dyspozycji popularne usługi przesyłania strumieniowego, przeglądarkę, klientów sieci społecznościowych, asystentów głosowych Asystenta Google, Amazon Alexa i markowego Bixby. W przypadku wersji urządzenia do montażu na ścianie należy osobno dokupić uchwyt VESA o wymiarach 200x200 mm.
Kup Samsung QE-50Q80C 50 "
Telewizor QLED Samsung QE50Q80C 50 cali 4K UHD | 2 799 zł |
Samsung QE50Q80CATXXH TV-LCD-SAM-0960 | 3 199 zł |
Telewizor QLED Samsung QE50Q80C 50" 4K UHD czarny | 2 839 zł |
Telewizor Samsung QE50Q80CATXXH QLED 50'' 4K Ultra HD Tizen | 3 049 zł |
Samsung QE50Q80C | 3 081 zł |
Modyfikacje Samsung QE-50Q80C
Ceny na Samsung QE-50Q80C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-50Q80C 50 " | od 2 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung QE-55Q80C 55 " | od 2 999 zł | 17 oferty | ||
Samsung QE-65Q80C 65 " | od 3 899 zł | 19 oferty | ||
Samsung QE-75Q80C 75 " | od 5 190 zł | 16 oferty | ||
Samsung QE-85Q80C 85 " | od 8 888 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-98Q80C 98 " | od 17 495 zł | 14 oferty |