Telewizor Samsung QE-85QN900C 85 " (QE85QN900CTXXH)
Zdjęcia 6 |
Samsung QE-85QN900C 85 "
2023 rokSeries Q9xx (2022)8K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 8Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:85 ", 7680x4320 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-85QN900C 85 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE85QN900CT Czarny | 35 999 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE85QN900C 85 cali 8K UHD | 19 890 zł |
Samsung Samsung 85” Neo QLED 8K Excellence Line QN900C QE85QN900CTXXH | 49 999 zł |
Telewizor SAMSUNG QE85QN900C 85" QLED 8K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2 | 29 999 zł |
Samsung QE85QN900C | 32 379 zł |
Telewizor Samsung QE85QN900CTXXH | 24 999 zł |
Modyfikacje Samsung QE-85QN900C
Ceny na Samsung QE-85QN900C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-65QN900C 65 " | od 12 753 zł | 6 oferty | ||
Samsung QE-75QN900C 75 " | od 17 999 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-85QN900C 85 " | od 19 890 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →