Telewizor Samsung TQ-43QN90C 43 "
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Samsung TQ-43QN90C 43 "
43 "85 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung TQ-43QN90C 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 43" Telewizor TQ43QN90CATXXC Neo QLED 4KQuantum Matrix Technology With even more light sources, the light can be controlled with superb precision, for deep blacks and clear details. Anti Reflection Effective anti-reflective technology combined with powerful brightness delivers an impressive picture in even slightly brighter lighting. Motion Xcelerator Turbo+ 4K@120Hz (HDMI 2.1) Supports... więcejHFR and 4K resolution at 120 frames per second on all 4 HDMI inputs, giving enthusiasts the ability to connect more consoles. Motion Xcelerator Turbo Pro 4K@144Hz input Offers gaming monitor-class performance with up to 144Hz input for a maximised gaming experience Ultimate UHD Dimming For even greater picture-process Proshop.plZłóż skargę | 6 858 zł |
Telewizor Samsung TQ43QN90CATXXC QLED 43'' 4K Ultra HD Tizen | 4 837 zł |
Samsung Tq43qn90c 43´´ 4k Neo Qled Tv PurpurowyNowe wymiary obrazu i dźwięku.Technol tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 832 zł |
Seria Samsung QN9x (NeoQLED, mini LED, głośniki)Porównaj w tabeli →
od 7 525 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 389 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 869 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 599 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 032 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 241 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 670 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 983 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 109 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 964 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 499 zł
50 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 080 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 476 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 26 156 zł
98 ", 4K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 832 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 089 zł
43 ", 4K, 120 Hz, ids 3900 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 982 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 468 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Samsung TQ-43QN90C
Ceny na Samsung TQ-43QN90C |
---|---|---|---|---|
Samsung TQ-43QN90C 43 " | od 4 832 zł | 3 oferty | ||
Samsung TQ-85QN90C 85 " | od 14 871 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 400 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 468 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 488 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 798 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 201 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4200 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, soundbar, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 879 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 099 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 599 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 589 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QD-OLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 279 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 sloty CI
od 4 990 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI