Telewizor Sony KD-50X75WL 50 " (KD50X75WLPU)
Wyrafinowany telewizor smart z linii Sony BRAVIA 2023, zapewniający widzom bogaty i szczegółowy obraz na 50-calowym ekranie. Model posiada panel VA z podświetleniem Direct LED, jego rozdzielczość to 3840x2160 pikseli, a częstotliwość skanowania to 60 Hz. Dzięki technologii 4K X-Reality PRO telewizor fachowo skaluje treści do Ultra HD z niższych rozdzielczości klatek. Sony KD-50X75WL obsługuje także wyświetlanie treści HDR w formatach HDR10 i Dolby Vision.
Wysokiej jakości obraz wspierany jest przez dźwięk przestrzenny 20-watowego systemu audio z Dolby Atmos. Inteligentną platformą dla telewizji był wygodny system operacyjny Google TV z rekomendacjami dotyczącymi oglądania treści wideo na ekranie głównym, wbudowanym Chromecastem i wyszukiwaniem głosowym poprzez Asystenta Google. Dodatkowo model zyskał cztery porty HDMI v 2.0 (trzecie i czwarte złącze z ALLM), dwa USB oraz wieloformatowy tuner do odbioru cyfrowych transmisji telewizyjnych. Telewizor posiada 32 GB pamięci wbudowanej, z czego część tradycyjnie zarezerwowana jest na potrzeby wspomnianego Google TV.
Kup Sony KD-50X75WL 50 "
Wszystkie ceny 10 →Sony BRAVIA KD-50X75WL LED 4K HDR Google TV ECO PACK BRAVIA CORE Narrow Be | 3 085 zł |
SONY Telewizor LED SONY KD50X75WLPAEP 50'' 4K Google TV Motionflow XR Czar | 3 279 zł |
Telewizor LED Sony KD-50X75WL 50 cali 4K UHD | 2 771 zł |
Telewizor SONY KD-50X75WL 50" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 3 278 zł |
Telewizor Sony KD-50X75WL LED 50'' 4K Ultra HD Android | 2 912 zł |
Modyfikacje Sony KD-50X75WL
Ceny na Sony KD-50X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | od 2 472 zł | 7 oferty | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | od 2 771 zł | 10 oferty | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | od 2 999 zł | 9 oferty | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | od 3 699 zł | 6 oferty | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | od 4 969 zł | 6 oferty |