Telewizor Sony XR-65A95L 65 "
Zdjęcia 11 |
Sony XR-65A95L 65 "
2023 rokSeries A954K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienkiAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIQD-OLEDDolby VisionSony XR
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-65A95L 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor OLED SONY XR-65A95L 65'' 4K 100/120Hz Google TV XR Clear Im | 15 999 zł |
Telewizor SONY XR-65A95L 65" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vis | 15 999 zł |
Sony XR-65A95L 65" QD-OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS | 15 999 zł |
Sony XR-65A95L 65" QD-OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy | 15 999 zł |
Modyfikacje Sony XR-65A95L
Ceny na Sony XR-65A95L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A95L 55 " | od 11 099 zł | 6 oferty | ||
Sony XR-65A95L 65 " | od 15 999 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-77A95L 77 " | od 23 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →