Телевізор Sony XR-83A90J 83 "
Відео 2Фото 3 |
Sony XR-83A90J 83 "
65 "83 "
2021 рікSeries A904K120 Гцголосове управліннясабвуферAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionIMAX EnhancedSony XR
Екран:83 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Процесор Sony Cognitive Processor XR, операційна система Google TV, пульт ДУ з підсвічуванням.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-83A90J 83 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Telewizor OLED SONY XR-83A90J Tytanowo-czarny | 18 997 zł |
Telewizor OLED Sony XR-83A90J 83 cale 4K UHD | 18 539 zł |
Sony XR-83A90J 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 19 999 zł |
Sony XR-83A90J 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 19 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony XR-83A90J
Ціни на Sony XR-83A90J |
---|---|---|---|---|
Sony XR-65A90J 65 " | від 9 696 zł | 1 пропозиція | ||
Sony XR-83A90J 83 " | від 18 539 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →