Телевізор Sony XR-55A95L 55 "
Фото 11 |
Sony XR-55A95L 55 "
2023 рікSeries A954K120 Гцголосове управліннясабвуфертонкийAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIQD-OLEDDolby VisionSony XR
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-55A95L 55 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony XR-55A95L 1397 cm 55" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Czarny XR55A95L | 15 985 zł |
SONY Telewizor OLED SONY XR-55A95L 55'' 4K 100/120Hz Google TV XR Clear Im | 11 099 zł |
Sony Bravia Professional Displays FWD-55A95L A95L Series - 55" Class (54.6 | 17 276 zł |
Telewizor SONY XR-55A95L 55" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vis | 11 099 zł |
Sony XR-55A95L 55" QD-OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS | 11 799 zł |
Sony XR-55A95L 55" QD-OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy | 11 799 zł |
Модификації Sony XR-55A95L
Ціни на Sony XR-55A95L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A95L 55 " | від 11 099 zł | 6 пропозицій | ||
Sony XR-65A95L 65 " | від 15 999 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-77A95L 77 " | від 23 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →