Телевізор Sony XR-65X90L 65 "
Фото 4 |
Sony XR-65X90L 65 "
2023 рікSeries X85/X904K120 Гцголосове управлінняAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIDolby VisionSony XRбагато динаміків
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-65X90L 65 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Telewizor LED SONY XR-65X90LAEP 65'' 4K 100/120Hz Google TV Full ArraTen telewizor Full Array LED 4K z procesorem Cognitive Processor XR wyróżnia się realistyczną głębią i mocnym kontrastem. Now... щеy system lokalnego wygaszania ożywia każdą scenę, a odtwarzany dźwięk dokładnie pasuje do obrazu. Korzyści: Procesor Cognitive Processor XR w telewizorach Bravia XR przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Wykorzystanie wiedzy o ludzkim wzroku i słuchu zapewnia nowe przeżycia i pozwala bez reszty wciągnąć widza w scenę. Pozwól zachwycić się głębią naturalnie wyglądającego, realistycznego obrazu. Rewolucyjny procesor wykorzystuje ludzką perspektywę, by w mgnieniu oka kompleksowo przeanalizować i zoptymalizować setki tysięcy elementów, a w połączeniu z panelem Full Array LED wytworzyć naturalny obraz i realistyczne kontrasty. Zaawansowana technologia głośników i procesor Cognitive Processor XR zmienią każdy dźwięk w intensywne doznanie. Będzie on czystszy i wyraźniejszy bez względu na to, co oglądasz. Idealna harmonia między obrazem a dźwiękiem nada rozrywce nowy poziom. Kiedy chcesz szybko zacząć oglądanie, użyj swojego głosu. Aby znaleźć film lub program, powiedz jego tytuł. Albo poproś o propozycje, mówiąc na przykład „pokaż mi filmy przygodowe sci-fi”. MediaMarkt.plПоскаржитись | 6 999 zł |
Telewizor LED Sony XR-65X90L 65 cali 4K UHDSony Bravia XR65X90L Niezwykła jasność. Mocny kontrast. Żywe. Jasne. Czyste. Telewizor Full... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 990 zł |
Telewizor SONY XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby VisioSony XR-X90L to wszechstronny telewizor 4K 65 cali i jeden z najlepszych biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Należy do... щеserii Sony Bravia X90L i w sklepach może być również dostępny pod oznaczeniem Sony XR55X90K oraz Sony XRX90L. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego oglądania programów telewizyjnych, jako ekran kina domowego i konsoli do gier. W tej prezentacji poznasz najważniejsze informacje, w tym dane techniczne, funkcje, opinie i ceny tego modelu telewizora Sony w sklepach w Polsce. Sony XR-X90L oferuje świetną jakość obrazu 4K dzięki współpracy dwóch podzespołów: panelu LCD Full Array LED z nową strukturą diod oraz układu Cognitive Processor XR. Panel LCD w tym modelu podświetlany jest standardowymi diodami LED, jednak dzięki bezpośredniemu sterowanemu strefowo podświetleniu telewizor osiąga naturalny kontrast w jasnych i ciemnych obszarach obrazu nabierając prawdziwej głębi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 990 zł |
Sony XR-65X90L 65" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtAkcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDПоскаржитись | 6 999 zł |
Sony XR-65X90L 65" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy odb | 5 999 zł |
Серія Sony X85/X90 (FALD)Порівняти в таблиці →
від 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Гц, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony XR-65X90L →
Модификації Sony XR-65X90L
Ціни на Sony XR-65X90L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55X90L 55 " | від 5 399 zł | 6 пропозицій | ||
Sony XR-65X90L 65 " | від 5 990 zł | 5 пропозицій | ||
Sony XR-75X90L 75 " | від 8 497 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-85X90L 85 " | від 10 999 zł | 2 пропозиції | ||
Sony XR-98X90L 98 " | від 24 995 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 300 zł
65 ", 4K, 120 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 099 zł
65 ", 4K, 120 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 698 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 980 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер