Телевізор Sony XR-55X90L 55 "
Фото 4 |
Купити Sony XR-55X90L 55 "
Усі ціни 6 →SONY Telewizor LED SONY XR-55X90LAEP 55'' 4K 100/120Hz Google TV Full Arra | 5 899 zł |
Telewizor LED Sony XR-55X90L 55 cali 4K UHD | 5 399 zł |
Telewizor SONY XR-55X90L 55" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atm | 5 899 zł |
Telewizor Sony XR-55X90L LED 55'' 4K Ultra HD Google TV | 5 881 zł |
Sony XR-55X90L 55" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby At | 5 899 zł |
Sony XR-55X90L 55" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy odb | 5 899 zł |
У моделі Sony XR-55X90L немає будь-яких новомодних родзинок на кшталт OLED-панелі або підсвічування Mini LED. Проте телевізор демонструє яскраве та барвисте зображення, що задовольняє смаки вимогливої аудиторії глядачів.
Повноматричне локальне затемнення
Відмінною рисою ТВ можна назвати повноматричну систему затемнення FALD. Увімкнення окремих зон затемнення екрану дозволяє досягти вражаючої глибини відображення чорного кольору. На роль дисплея тут призначена VA-панель з прямим підсвічуванням, що має розміри по діагоналі 55 дюймів. Картинка на екрані телевізора транслюється у високій роздільній здатності 3840х2160 пікселів, а частота його оновлення досягає 120 Гц. Також дисплей коректно працює з HDR-контентом форматів HDR10 та Dolby Vision.
Смарт-платформа Google TV
У плюси Sony XR-55X90L варто записати операційну систему Google TV - це фірмова надбудова поверх Android TV з рекомендаціями щодо перегляду фільмів, серіалів та телешоу на головному екрані. Система враховує глядацькі уподобання, підтягує списки обраного контенту з пошуковика на сполученому смартфоні, має вбудований Chromecast та зручний голосовий пошук через помічника Google Assistant. Усього на борту телевізора передбачається 32 ГБ пам'яті для встановлення програм та зберігання медіаконтенту.
Повна насолода
Звукова підсистема ТБ сформована із чотирьох динаміків сумарною потужністю 30 Вт. Вона називається Acoustic Multi-Audio і здатна похвалитися опцією XR Sound для перетворення стереосигналів у віртуальний об'ємний звук. У полку підключень моделі є чотири порти HDMI, два з яких виконані у версії 2.1. Ці роз'єми підтримують виведення відеосигналу з роздільною здатністю 4K при 120 к/с, автоматичний режим з малою затримкою ALLM і змінну частоту оновлення VRR. Вхід HDMI 3 додає підтримку наскрізного аудіоканалу eARC. Модель дозволяє насолоджуватися зображенням кінематографічної якості під час перегляду медіаконтенту та відмінно проявляє себе в ігровому режимі роботи при підключенні геймерських консолей останніх поколінь.
Модификації Sony XR-55X90L
Ціни на Sony XR-55X90L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55X90L 55 " | від 5 399 zł | 6 пропозицій | ||
Sony XR-65X90L 65 " | від 5 990 zł | 5 пропозицій | ||
Sony XR-75X90L 75 " | від 8 497 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-85X90L 85 " | від 10 999 zł | 2 пропозиції | ||
Sony XR-98X90L 98 " | від 24 995 zł | 5 пропозицій |