Телевізор Sony KD-65X85L 65 "
Sony KD-65X85L 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony KD-65X85L 65 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony TV LED KD-65X85L 4K X1 Full Array TV Google TV | 7 656 zł |
SONY Telewizor LED SONY KD-65X85LAEP 65'' 4K 100/120Hz Google TV Full ArraTen telewizor Full Array LED 4K z procesorem 4K HDR Processor X1 zapewnia wysoki kontrast w jasnych i ciemnych obszarach, dzi... щеęki czemu obraz staje się bardzo szczegółowy. Usłysz czystość brzmienia i bogaty bas w muzyce i ścieżkach dźwiękowych do filmów. Korzyści: Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR Processor X1 pozwala nadać realistyczny kontrast całemu obrazowi, od jasnych do ciemnych obszarów. Kiedy oglądasz kino akcji, serial lub program muzyczny, wyraźnie usłyszysz każdy dźwięk. Odtworzy go głośnik X-Balanced Speaker o dużej mocy, zaprojektowany tak, by mieścił się w smukłej obudowie telewizora. Kiedy chcesz szybko zacząć oglądanie, użyj swojego głosu. Aby znaleźć film lub program, powiedz jego tytuł. Albo poproś o propozycje, mówiąc na przykład „pokaż mi filmy przygodowe sci-fi”. Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie. MediaMarkt.plПоскаржитись | 5 999 zł |
Telewizor LED Sony KD-65X85L 65 cali 4K UHDKontrast dający poczucie realizmu Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 999 zł |
Telewizor SONY KD-65X85LAEP 65" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision DolbyTelewizor Full Array LED 4K z procesorem 4K HDR Processor X1™ zapewnia wysoki kontrast w jasnych i ciemnych obszarach, dzięki... щеczemu obraz staje się bardzo szczegółowy. Usłysz czystość brzmienia i bogaty bas w muzyce i ścieżkach dźwiękowych do filmów. Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR Processor X1™ pozwala nadać realistyczny kontrast całemu obrazowi, od jasnych do ciemnych obszarów. Kiedy oglądasz kino akcji, serial lub program muzyczny, wyraźnie usłyszysz każdy dźwięk. Odtworzy go głośnik X-Balanced Speaker™ o dużej mocy, zaprojektowany tak, by mieścił się w smukłej obudowie telewizora. Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie. Dzięki wąskiej ramce ekran staje się jeszcze większy, a uwaga skupia się na obrazie. Znakomity obraz i dźwięk nigdy nie powinny szkodzić środowisku. Staramy się zatem systematycznie zmniejszać nasz wpływ na planetę.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 999 zł |
Sony KD-65X85L 65" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtAkcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDПоскаржитись | 5 999 zł |
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - darmow | 5 999 zł |
Серія Sony X85/X90 (FALD)Порівняти в таблиці →
від 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Гц, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony KD-65X85L →
Модификації Sony KD-65X85L
Ціни на Sony KD-65X85L |
---|---|---|---|---|
Sony KD-55X85L 55 " | від 4 795 zł | 9 пропозицій | ||
Sony KD-65X85L 65 " | від 5 999 zł | 6 пропозицій | ||
Sony KD-75X85L 75 " | від 7 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 300 zł
65 ", 4K, 120 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 099 zł
65 ", 4K, 120 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 698 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 980 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 400 zł
65 ", 4K, 120 Гц, ідс 4300 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер