Телевізор Sony KD-43X80L 43 "
Фото 8 |
Sony KD-43X80L 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 50 Гц, ідс 200 к/с
Картинка:Upscaling до 4K, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony KD-43X80L 43 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TV LED Sony KD 43X80LP Bravia X80L Series 108 cm 4K UHD Google TV 2023 czaPopraw swoją codzienną rozrywkę. Oto telewizor Sony BRAVIA X80L. dzięki naszej ultra szerokiej palecie kolorów Triluminos Pro... щеX80L pozwala zobaczyć niuanse i niuanse jakościowe
Nasz procesor X1 jest podstawą tych wysokiej jakości obrazów, z treściami ysowanymi w czasie rzeczywistym, aby ujawnić więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie
Dźwięk jest dostarczany przez nasz zespół głośnikowy X-Balanced, aby zapewnić emocjonalne i wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe z mocnymi basami
Minimalistyczn Amazon.plПоскаржитись | 4 211 zł |
SONY Telewizor SONY KD-43X80LPAEP 43 50/60Hz 4K Google TV Motionflow XR CzOdkryj pełnię rozrywki na tym telewizorze Google TV ożywianym przez naturalnie wyglądający obraz z pięknymi kolorami i realis... щеtyczny dźwięk.Korzyści MediaMarkt.plПоскаржитись | 3 399 zł |
Telewizor LED Sony KD-43X80L 43 cale 4K UHDWszystkie barwy natury Oglądaj miliardy kolorów, które dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1™ i... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 390 zł |
Telewizor SONY KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD4W X80L kluczowym parametrem jest kolor, dzięki czemu wszystko co oglądasz wręcz zapiera dech w piersiach. Nasza szeroka palet... щеa kolorów Triluminos Pro jest nasycona naturalnymi barwami i odcieniami, których nie znajdziesz w innych telewizorach. Kiedy kolory są tak realistyczne, nic nie może rozproszyć Twojej uwagi, będziesz w pełni pochłonięty oglądaniem każdego filmu, programu telewizyjnego, meczu lub gry. Nasz procesor X1 to niezwykła moc stojąca za tymi jasnymi, kolorowymi obrazami. W rzeczywistości przetwarzanie obrazu zawsze leżało u podstaw filozofii tworzenia telewizorów firmy Sony, a rodzina procesorów X1 jest zwieńczeniem dziesięcioleci prac rozwojowych i inżynieryjnych. Każdy sygnał jest analizowany w czasie rzeczywistym w celu wydobycia intensywnego kontrastu, szczytowej jasności i naturalnych kolorów. Dzięki temu, że wszystko, co oglądasz, jest udoskonalone do perfekcji, X80L będzie centralnym elementem domowej rozrywki.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 3 390 zł |
Sony KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Akcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDПоскаржитись | 3 390 zł |
Sony KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmowy odb | 3 390 zł |
Sony Kd-43x80l 43´´ 4k Led Tv Pomarańczowy PAL KD43X80LPJeśli jesteś pasjonatem IT i elektroniki, lubisz być na bieżąco z technologią i nie przegapisz nawet najmniejszych szczegółó... щеw, kup Telewizor Sony KD43X80LPAEP 4K Ultra HD w niepowtarzalnej cenie. Kolor: Czarny. Telewizor Smart: Tak. Rozdzielczość: 4K Ultra HD. Cechy: 2 głośniki. Ekran płaski. Zużycie energii: 68 W. Kompatybilny: Google Assistant, Alexa. Wymiary: 96,4 x 6,9 x 56,3 cm. Rozdzielczość (px): 3840 x 2160 px. Przekątna ekranu (cm): 109,2 cm. Zawartość zestawu: Uchwyt. tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 827 zł |
Серія Sony X80 (DirectLED)Порівняти в таблиці →
від 3 499 zł
50 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 390 zł
43 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 099 zł
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 2 660 zł
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 240 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, ≥ 4 HDMI
від 2 351 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 200 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 2 949 zł
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 240 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, ≥ 4 HDMI
від 5 218 zł
50 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 962 zł
55 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 000 zł
55 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 2 700 zł
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 266 zł
65 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 995 zł
85 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 999 zł
85 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 742 zł
65 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 11 231 zł
75 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony KD-43X80L →
Модификації Sony KD-43X80L
Ціни на Sony KD-43X80L |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X80L 43 " | від 3 390 zł | 7 пропозицій | ||
Sony KD-50X80L 50 " | від 5 218 zł | 2 пропозиції | ||
Sony KD-55X80L 55 " | від 4 962 zł | 3 пропозиції | ||
Sony KD-65X80L 65 " | від 8 266 zł | 1 пропозиція | ||
Sony KD-75X80L 75 " | від 11 231 zł | 1 пропозиція | ||
Sony KD-85X80L 85 " | від 7 999 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 437 zł
50 ", 4K, 50 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 251 zł
55 ", 4K, 50 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 398 zł
75 ", 4K, 50 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2-тюнер
від 3 168 zł
65 ", 4K, 50 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2-тюнер
від 2 746 zł
43 ", 4K, 50 Гц, QLED, Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 717 zł
50 ", 4K, 50 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 765 zł
55 ", 4K, 50 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 114 zł
43 ", 4K, 50 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 000 zł
55 ", 4K, 50 Гц, ідс 100 к/с, HDR10, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, T2-тюнер
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI