Телевізор Sony KD-55X75WL 55 " (KD55X75WLU)
Sony KD-55X75WL 55 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 240 к/с, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony KD-55X75WL 55 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony TV LED KD-55X75WL 4K X1 HDR Google TV KD55X75WLAEP | 4 805 zł |
SONY Telewizor SONY KD55X75WLAEP Czarny | 3 349 zł |
Telewizor LED Sony KD-55X75WL 55 cali 4K UHD | 2 999 zł |
Telewizor Sony BRAVIA KD-55X75WL 55" Direct LED 4K Ultra HD Android TV KD5 | 3 999 zł |
Telewizor SONY KD-55X75WL 55" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 3 349 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Sony KD-55X75WL
Ціни на Sony KD-55X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | від 2 472 zł | 7 пропозицій | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | від 2 771 zł | 10 пропозицій | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | від 2 999 zł | 9 пропозицій | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | від 3 699 zł | 6 пропозицій | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | від 4 969 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →