Телевізор Sony KD-50X75WL 50 " (KD50X75WLPU)
Витончений смарт-телевізор з лінійки Sony BRAVIA зразка 2023 року, що надає глядачам соковиту і деталізовану картинку на 50-дюймовому екрані. У моделі встановлена VA-панель із заднім підсвічуванням типу Direct LED, її роздільна здатність становить 3840х2160 пікселів, а частота розгортки - 60 Гц. Завдяки технології 4K X-Reality PRO телевізор вміло масштабує контент до формату Ultra HD із нижчих роздільних здатностей кадру.
Також Sony KD-50X75WL підтримує відображення HDR-контенту у форматах HDR10 та Dolby Vision. Якісне зображення підкріплюється об'ємним звучанням 20-ватної аудіосистеми з Dolby Atmos. Смарт-платформою для ТБ послужила зручна «операційка» Google TV із рекомендаціями щодо перегляду відеоконтенту на головному екрані, вбудованим Chromecast та голосовим пошуком через помічника Google Assistant. Також модель розжилася чотирма портами HDMI v 2.0 (третій і четвертий роз'єми з ALLM), двома USB, мультиформатним тюнером для прийому трансляцій цифрового телебачення. Вбудована пам'ять у телевізорі передбачає 32 ГБ, частина її традиційно зарезервована під потреби вищезгаданої Google TV.
Купити Sony KD-50X75WL 50 "
Усі ціни 10 →Sony BRAVIA KD-50X75WL LED 4K HDR Google TV ECO PACK BRAVIA CORE Narrow Be | 3 085 zł |
SONY Telewizor LED SONY KD50X75WLPAEP 50'' 4K Google TV Motionflow XR Czar | 3 279 zł |
Telewizor LED Sony KD-50X75WL 50 cali 4K UHD | 2 771 zł |
Telewizor SONY KD-50X75WL 50" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 3 278 zł |
Telewizor Sony KD-50X75WL LED 50'' 4K Ultra HD Android | 2 912 zł |
Модификації Sony KD-50X75WL
Ціни на Sony KD-50X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | від 2 472 zł | 7 пропозицій | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | від 2 771 zł | 10 пропозицій | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | від 2 999 zł | 9 пропозицій | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | від 3 699 zł | 6 пропозицій | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | від 4 969 zł | 6 пропозицій |