Телевізор Philips 55PUS8518 55 "
Фото 3 |
Смарт-телевізор впевненого середнього рангу з особливістю в особі фірмової системи інтелектуального фонового підсвічування Ambilight. Вона створює ефект виходу зображення за рамки 55-дюймового 4К-екрана, тим самим підвищуючи захопливість перегляду трансляцій. Світлодіоди вздовж трьох задніх граней корпусу телевізора осяють стіну в ті тони палітри кольорів, які переважають у відповідних зонах дисплея.
Також екран моделі отримав підтримку HDR10+ і Dolby Vision. Яскраве зображення на дисплеї Philips 55PUS8518 підкріплюється об'ємним звучанням 20-ватної акустичної системи з Dolby Atmos та DTS:X. Працює телевізор під керівництвом операційної системи Google TV з видачею рекомендацій щодо контенту прямо на стартовому екрані. При цьому дані на робочий стіл підтягуються з усіх встановлених програм відразу. Бонусом користувачі отримують можливість використовувати вбудований Chromecast та голосовий помічник Google Assistant. Ззаду у корпусі ТВ-панелі передбачаються монтажні отвори під VESA-сумісний кронштейн 200х300 мм для настінного варіанта розміщення пристрою.
Купити Philips 55PUS8518 55 "
Усі ціни 9 →Philips 55PUS8518 55PUS8518/12 | 2 999 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 55PUS8518/12 55'' 4K 60Hz Google TV Ambiligh | 3 499 zł |
Philips 55" Telewizor The One 55PUS8518 8500 Series - 55" LED-backlit LCD | 2 839 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS8518 55 cali 4K UHD | 2 649 zł |
Philips 55PUS8518/12 TV-LCD-PHI-0696 | 3 199 zł |
Модификації Philips 55PUS8518
Ціни на Philips 55PUS8518 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8518 43 " | від 1 899 zł | 15 пропозицій | ||
Philips 50PUS8518 50 " | від 2 382 zł | 10 пропозицій | ||
Philips 55PUS8518 55 " | від 2 649 zł | 9 пропозицій | ||
Philips 65PUS8518 65 " | від 3 899 zł | 8 пропозицій |