Telewizor Philips 55PUS8518 55 "
Zdjęcia 3 |
Niezawodny telewizor Smart TV średniej klasy z nowością w postaci opatentowanego inteligentnego systemu podświetlenia Ambilight. Tworzy efekt obrazu wychodzącego poza 55-calowy ekran 4K, zwiększając tym samym fascynację oglądaniem transmisji. Diody LED wzdłuż trzech tylnych krawędzi korpusu telewizora oświetlają ścianę w tych odcieniach palety kolorów, które dominują w odpowiednich obszarach wyświetlacza.
Ekran modelu obsługuje także HDR10+ i Dolby Vision. Kolorowy obraz na wyświetlaczu Philips 55PUS8518 jest wspierany przez dźwięk przestrzenny 20-watowego systemu głośników z Dolby Atmos i DTS:X. Telewizor działa pod kontrolą systemu operacyjnego Google TV i wyświetla rekomendacje treści bezpośrednio na ekranie startowym. W takim przypadku dane są przesyłane na pulpit ze wszystkich zainstalowanych aplikacji naraz. Jako bonus użytkownicy otrzymują możliwość korzystania z wbudowanego Chromecasta i asystenta głosowego Google Assistant. Z tyłu panelu TV znajdują się otwory montażowe pod uchwyt zgodny ze standardem VESA 200x300 mm, umożliwiający montaż urządzenia na ścianie.
Kup Philips 55PUS8518 55 "
Wszystkie ceny 9 →Philips 55PUS8518 55PUS8518/12 | 2 999 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 55PUS8518/12 55'' 4K 60Hz Google TV Ambiligh | 3 499 zł |
Philips 55" Telewizor The One 55PUS8518 8500 Series - 55" LED-backlit LCD | 2 839 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS8518 55 cali 4K UHD | 2 649 zł |
Philips 55PUS8518/12 TV-LCD-PHI-0696 | 3 199 zł |
Modyfikacje Philips 55PUS8518
Ceny na Philips 55PUS8518 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8518 43 " | od 1 899 zł | 15 oferty | ||
Philips 50PUS8518 50 " | od 2 382 zł | 10 oferty | ||
Philips 55PUS8518 55 " | od 2 649 zł | 9 oferty | ||
Philips 65PUS8518 65 " | od 3 899 zł | 8 oferty |