Telewizor Philips 50PUS8518 50 "
Zdjęcia 3 |
Cienki telewizor z linii Philips The One, zapewniający widzom jasny, bogaty i bogaty obraz na 50-calowym ekranie 4K. W tym przypadku obraz zdaje się wychodzić poza wyświetlacz – podświetlenie Ambilight oświetla znajdującą się za nim ścianę, dzięki czemu wzdłuż konturu ekranu pojawia się rozmyta aureola w kolorze zmieniających się scen. Efekt wizualnie powiększa obszar ekranu, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się jeszcze przyjemniejsze.
Philips 50PUS8518 obsługuje formaty obrazu o rozszerzonym zakresie dynamiki HDR10+ i Dolby Vision, a para 10-watowych głośników z Dolby Atmos i DTS:X zapewnia wysokiej jakości dźwięk nadawanych treści. System paneli smart TV reprezentowany jest przez system operacyjny Google TV z rekomendacjami dotyczącymi oglądania filmów, seriali i programów telewizyjnych bezpośrednio na ekranie głównym (ze wszystkich zainstalowanych aplikacji i usług). Aby oglądać programy telewizyjne w cyfrowej sieci nadawczej, telewizor posiada wbudowany wieloformatowy tuner DVB-T2/C/S2. Osobną linią w modelu jest wspomnienie zintegrowanego Chromecasta i wygodnego wyszukiwania głosowego za pośrednictwem wirtualnego praktykanta Asystenta Google.
Kup Philips 50PUS8518 50 "
Wszystkie ceny 10 →Telewizor Philips 50PUS8518/12 | 2 382 zł |
Philips 50" Telewizor The One 50PUS8518 8500 Series - 50" LED-backlit LCD | 2 479 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8518 50 cali 4K UHD | 2 382 zł |
Philips 50PUS8518/12 TV-LCD-PHI-0712 | 2 999 zł |
Telewizor PHILIPS 50PUS8518 50" LED 4K Google TV Ambilight x3 Dolby Atmos | 2 999 zł |
Modyfikacje Philips 50PUS8518
Ceny na Philips 50PUS8518 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8518 43 " | od 1 899 zł | 15 oferty | ||
Philips 50PUS8518 50 " | od 2 382 zł | 10 oferty | ||
Philips 55PUS8518 55 " | od 2 649 zł | 9 oferty | ||
Philips 65PUS8518 65 " | od 3 899 zł | 8 oferty |