Телевізор Loewe We SEE 50 50 "
Відео 1Фото 3 |
Loewe We SEE 50 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, Edge LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Loewe We SEE 50 50 "
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
We See 50 Storm Grey Ultra HD E-LED TV HDR 10 Dolby Atmos telewizor 4K prz | 7 880 zł |
Loewe We. SEE 50" + stand c | 5 598 zł |
Telewizor WE.BY LOEWE We.See 50" LED 4K UHD VIDAA Dolby Vision HDMI 2.1 | | 3 900 zł |
Loewe WE. SEE 50" storm grey LED 4K UHD VIDAA DolbyVision HDMI 2.1 - szybk | 3 899 zł |
Loewe We. SEE 50" (storm grey) | 4 099 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Loewe We SEE 50
Ціни на Loewe We SEE 50 |
---|---|---|---|---|
Loewe We SEE 32 32 " | від 2 300 zł | 2 пропозиції | ||
Loewe We SEE 43 43 " | від 3 199 zł | 10 пропозицій | ||
Loewe We SEE 50 50 " | від 3 899 zł | 10 пропозицій | ||
Loewe We SEE 55 55 " | від 4 599 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →