Телевізор Philips 50PUS8518 50 "
Фото 3 |
Тонкий телевізор з лінійки Philips The One, що надає у глядацьке розпорядження яскраву, соковиту та насичену картинку на 4К-екрані 50-дюймової розмірності по діагоналі. При цьому зображення виходить як би за рамки дисплея - фонове підсвічування Ambilight освітлює розташовану за стіною, завдяки чому по контуру екрана з'являється розмитий ореол в колір мінливих сцен. Ефект візуально розширює область екрану, що робить перегляд телевізора більш цікавим.
Philips 50PUS8518 підтримує формати розширеного динамічного діапазону зображення HDR10+ і Dolby Vision, а такому контенту забезпечується якісний звуковий супровід трансляцій парою 10-ватних динаміків з Dolby Atmos і DTS:X. Смарт-система ТВ-панелі представлена «операційною» Google TV з рекомендаціями щодо перегляду фільмів, серіалів та телешоу прямо на головному екрані (з усіх встановлених програм та сервісів). Для перегляду телепередач цифрової сітки мовлення телевізор має вбудований мультиформатний тюнер DVB-T2/C/S2. Окремим рядком у моделі важливо згадати інтегрований Chromecast та зручний голосовий пошук через віртуальний підмайстер Google Assistant.
Купити Philips 50PUS8518 50 "
Усі ціни 10 →Telewizor Philips 50PUS8518/12 | 2 382 zł |
Philips 50" Telewizor The One 50PUS8518 8500 Series - 50" LED-backlit LCD | 2 479 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8518 50 cali 4K UHD | 2 382 zł |
Philips 50PUS8518/12 TV-LCD-PHI-0712 | 2 999 zł |
Telewizor PHILIPS 50PUS8518 50" LED 4K Google TV Ambilight x3 Dolby Atmos | 2 999 zł |
Модификації Philips 50PUS8518
Ціни на Philips 50PUS8518 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8518 43 " | від 1 899 zł | 15 пропозицій | ||
Philips 50PUS8518 50 " | від 2 382 zł | 10 пропозицій | ||
Philips 55PUS8518 55 " | від 2 649 zł | 9 пропозицій | ||
Philips 65PUS8518 65 " | від 3 899 zł | 8 пропозицій |