Телевізор Philips 65PML9008 65 "
Фото 3 |
Philips 65PML9008 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, Mini LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Philips 65PML9008 65 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips LCD 152/165CM 65PML9008 65PML9008/12 | 6 039 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 65PML9008/12 65'' 4K 120Hz Ambilight Antracy | 4 999 zł |
Telewizor PHILIPS 65PML9008 65" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos D | 4 999 zł |
Telewizor Philips 65PML9008/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Ambilight | 4 639 zł |
Telewizor PHILIPS 65″ Mini LED 65PML9008/12 | 5 547 zł |
Telewizor Philips 65PML9008/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Ambilight | 4 638 zł |
Philips 65PML9008 65" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos - darmowy o | 4 999 zł |
Модификації Philips 65PML9008
Ціни на Philips 65PML9008 |
---|---|---|---|---|
Philips 55PML9008 55 " | від 3 999 zł | 4 пропозиції | ||
Philips 65PML9008 65 " | від 4 638 zł | 7 пропозицій | ||
Philips 75PML9008 75 " | від 6 599 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →