Телевізор Philips 24PHS5507 24 "
Philips 24PHS5507 24 "
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Philips 24PHS5507 24 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips 5500 series 24PHS5507/12 TV 61 cm 24" HD Black | 900 zł |
Philips 24" Telewizor 24PHS5507 5500 Series - 24" LED-backlit LCD TV - HD | 1 199 zł |
Telewizor LED Philips 24PHS5507/12 32 cale HD Ready | 757 zł |
Telewizor PHILIPS 24PHS5507/12 24" LED Pixel Plus HD | 730 zł |
Philips 24PHS5507/12 TV-LCD-PHI-0612 | 799 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Philips 24PHS5507
Ціни на Philips 24PHS5507 |
---|---|---|---|---|
Philips 24PHS5507 24 " | від 730 zł | 12 пропозицій | ||
Philips 32PHS5507 32 " | від 633 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →