Телевізор Sencor SLE 2472TCS 24 "
Sencor SLE 2472TCS 24 "
2021 рік
Екран:24 ", 1366x768 пікс, 60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sencor SLE 2472TCS 24 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 TVSEC24LSLE247 | 560 zł |
Sencor SLE 2472TCS TV-LCD-SER-0009 | 599 zł |
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 111838 | 625 zł |
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 111838 | 560 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →