Telewizor Sencor SLE 2472TCS 24 "
Sencor SLE 2472TCS 24 "
2021 rok
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor SLE 2472TCS 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 TVSEC24LSLE247 | 560 zł |
Sencor SLE 2472TCS TV-LCD-SER-0009 | 599 zł |
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 111838 | 625 zł |
Sencor Telewizor 24 cale SLE 2472TCS HD READY,DVB-T/T2/C/S2 111838 | 560 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →