Телевізор Philips 77OLED818 77 "
Фото 3 |
Купити Philips 77OLED818 77 "
77OLED818/12 194 cm 77 cali hellsilber UltraHD/4K WLAN Ambilight Dolby Vis | 16 872 zł |
Telewizor OLED Philips 77OLED818 77 cali 4K UHD | 12 799 zł |
Telewizor OLED Philips 77OLED818 77" 4K UHD | 13 769 zł |
Philips 77OLED818/12 65 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vision Dolby At | 12 799 zł |
Philips 77OLED818 77" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 - darmowy odbió | 15 999 zł |
Philips 77OLED818: Інновації та Занурення
Philips 77OLED818 виділяється на тлі інших преміальних телевізорів завдяки фірмовому підсвічуванню Ambilight, яке збагачує глядацький досвід, створюючи унікальну атмосферу занурення. Нове покоління цієї технології забезпечує ще більш точну синхронізацію з тим, що відбувається на екрані.
Зручність та Можливості Google TV
Google TV служить надійною та функціональною операційною системою для Philips 77OLED818, пропонуючи простий доступ до різноманітності програм та мультимедіа сервісів. Пульт з мікрофоном для голосових команд та зручним керуванням підсвічуванням Ambilight робить взаємодію з телевізором ще більш комфортним.
Висока Якість Зображення
OLED-екран телевізора гарантує чудову контрастність, чорний колір без засвітів та чудові кути огляду. Підтримка HDR10+ і Dolby Vision, а також широке охоплення кольорів DCI-P3 забезпечують видатну якість картинки, а знак відповідності IMAX Enhanced підтверджує найвищий стандарт візуального та аудіовоспроизведения.
Звук та Ігрові Можливості
Система звучання з динаміками та сабвуфером загальною потужністю 70 Вт, у поєднанні з підтримкою DTS X, створює об'ємний та реалістичний звук. Для геймерів телевізор пропонує частоту оновлення 120 Гц, HDMI 2.1, а також технології FreeSync Premium, G-Sync, VRR та ALLM, забезпечуючи плавну та чуйну графіку.
Висновок
Philips 77OLED818 є високоякісним телевізором, який поєднує в собі інноваційні технології, чудову якість зображення та звуку, а також розширені можливості для ігор. Хоча цінник може бути високим, цей телевізор стане чудовим вибором для тих, хто шукає преміальне рішення на базі Google TV.
Модификації Philips 77OLED818
Ціни на Philips 77OLED818 |
---|---|---|---|---|
Philips 48OLED818 48 " | від 4 621 zł | 6 пропозицій | ||
Philips 55OLED818 55 " | від 6 079 zł | 9 пропозицій | ||
Philips 65OLED818 65 " | від 7 899 zł | 7 пропозицій | ||
Philips 77OLED818 77 " | від 12 799 zł | 6 пропозицій |