Telewizor Philips 77OLED818 77 "
Zdjęcia 3 |
Kup Philips 77OLED818 77 "
77OLED818/12 194 cm 77 cali hellsilber UltraHD/4K WLAN Ambilight Dolby Vis | 16 872 zł |
Telewizor OLED Philips 77OLED818 77 cali 4K UHD | 12 799 zł |
Telewizor OLED Philips 77OLED818 77" 4K UHD | 13 769 zł |
Philips 77OLED818/12 65 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vision Dolby At | 12 799 zł |
Philips 77OLED818 77" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 - darmowy odbió | 15 999 zł |
Philips 77OLED818: Innowacja i zanurzenie
Philips 77OLED818 wyróżnia się na tle innych telewizorów premium dzięki charakterystycznemu systemowi Ambilight, który wzbogaca wrażenia wizualne, tworząc wyjątkową, wciągającą atmosferę. Nowa generacja tej technologii zapewnia jeszcze dokładniejszą synchronizację z tym, co dzieje się na ekranie.
Wygoda i funkcje Google TV
Google TV to niezawodny i funkcjonalny system operacyjny dla telewizora Philips 77OLED818, oferujący łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji i usług multimedialnych. Pilot z mikrofonem do poleceń głosowych i wygodne sterowanie systemem Ambilight sprawiają, że interakcja z telewizorem jest jeszcze wygodniejsza.
Najwyższa jakość obrazu
Ekran OLED telewizora gwarantuje doskonały kontrast, czerń pozbawioną migotania i doskonałe kąty widzenia. Obsługa HDR10+ i Dolby Vision, a także szeroka gama kolorów DCI-P3 zapewniają wyjątkową jakość obrazu, a znak IMAX Enhanced potwierdza najwyższy standard reprodukcji obrazu i dźwięku.
Funkcje dźwięku i gier
System nagłaśniający składający się z głośników i subwoofera o łącznej mocy 70 W w połączeniu z obsługą DTS X tworzy przestrzenny i realistyczny dźwięk. Graczom telewizor oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz, złącze HDMI 2.1, a także technologie FreeSync Premium, G-Sync, VRR i ALLM zapewniające płynną i responsywną grafikę.
Wniosek
Philips 77OLED818 to wysokiej jakości telewizor, który łączy w sobie innowacyjną technologię, doskonałą jakość obrazu i dźwięku oraz ulepszone wrażenia w grach. Choć cena może wydawać się wysoka, ten telewizor to doskonały wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości rozwiązania Google TV.
Modyfikacje Philips 77OLED818
Ceny na Philips 77OLED818 |
---|---|---|---|---|
Philips 48OLED818 48 " | od 4 621 zł | 6 oferty | ||
Philips 55OLED818 55 " | od 6 079 zł | 9 oferty | ||
Philips 65OLED818 65 " | od 7 899 zł | 7 oferty | ||
Philips 77OLED818 77 " | od 12 799 zł | 6 oferty |