Телевізор Philips 24PHS5537 24 "
Фото 11 |
Philips 24PHS5537 24 "
2022 рік
Екран:24 ", 1280x720 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Philips 24PHS5537 24 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips 24" Telewizor 24PHS5537/12 - 12 volt camping LED 720p | 1 105 zł |
Telewizor LED Philips 24PHS5537 24 cale HD Ready | 599 zł |
Philips 24PHS5537/12 Adapter 12 Volt TV-LCD-PHI-0615 | 899 zł |
Telewizor Philips 24PHS5537/12 LED 24'' HD Ready | 649 zł |
Telewizor Philips 24PHS5537/12 LED 24'' HD Ready | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →