Telewizor Philips 24PHS5537 24 "
Zdjęcia 11 |
Philips 24PHS5537 24 "
2022 rok
Wyświetlacz:24 ", 1280x720 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 24PHS5537 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 24" Telewizor 24PHS5537/12 - 12 volt camping LED 720p | 1 105 zł |
Telewizor LED Philips 24PHS5537 24 cale HD Ready | 599 zł |
Philips 24PHS5537/12 Adapter 12 Volt TV-LCD-PHI-0615 | 899 zł |
Telewizor Philips 24PHS5537/12 LED 24'' HD Ready | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →