Telewizor Philips 43PFS5507 43 "
Philips 43PFS5507 43 "
2022 rok
Wyświetlacz:43 ", 1920x1080 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 43PFS5507 43 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Telewizor LED 43 cale 43PFS5507/12 TVPHI43LPFS5507 | 1 504 zł |
Telewizor LED Philips 43PFS5507/12 43 cale Full HD | 1 049 zł |
Philips 43PFS5507/12 TV-LCD-PHI-0663 | 1 188 zł |
Telewizor PHILIPS 43PFS5507 43" LED | 1 149 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PFS5507/12 98851 | 1 696 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →