Телевізор Philips 55PUS8118 55 "
Фото 4 |
Коронною рисою характеру у багатьох телевізорів Philips є інтелектуальне фонове підсвічування Ambilight. Не стала винятком із правила і ця модель, що отримала тристоронню систему з кольорових світлодіодів уздовж верхньої та бічних граней корпусу задньої панелі. Підсвічування освітлює простір позаду ТБ у ті тони палітри кольорів, які переважають у відповідних зонах екрану. Тим самим зображення хіба що виходить поза рамки дисплея.
По діагоналі матриця телевізора має розміри 55 дюймів, а картинка виводиться на неї в максимальній роздільній здатності 3840х2160 пікселів при 60 к/с. Витиснути з екрана максимум можна при споживанні HDR-контенту - Philips 55PUS8118 підтримує технологію розширеного динамічного діапазону Dolby Vision та видає об'ємний звук Dolby Atmos (поряд із DTS: HD). Фірмова смарт-система Philips Smart TV надає глядачам доступ до мережних медіатек та сервісів потокового мовлення за умови підключення ТВ-панелі до інтернету. Для настінного варіанту встановлення телевізора необхідно в окремому порядку придбати кронштейн VESA в поширеній розмірності 200х300 мм.
Купити Philips 55PUS8118 55 "
Усі ціни 18 →Telewizor Philips 55PUS8118/12 | 1 959 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 55PUS8118/12 55'' 4K 60Hz Ambilight Satynowy | 2 699 zł |
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8118/12 TVPHI55LPUS8118 | 2 399 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS8118/12 55 cali 4K UHD | 1 899 zł |
Telewizor Philips 55PUS8118/12 55" LED 4K Ultra HD Smart TV Ambilight | 3 199 zł |
Модификації Philips 55PUS8118
Ціни на Philips 55PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | від 1 391 zł | 20 пропозицій | ||
Philips 50PUS8118 50 " | від 1 752 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 55PUS8118 55 " | від 1 899 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 65PUS8118 65 " | від 2 500 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 70PUS8118 70 " | від 3 199 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 75PUS8118 75 " | від 4 259 zł | 7 пропозицій |