Telewizor Philips 55PUS8118 55 "
Zdjęcia 4 |
Cechą charakterystyczną wielu telewizorów Philips jest inteligentny system Ambilight. Model ten nie stanowił wyjątku od reguły, zyskał trójstronny system kolorowych diod LED wzdłuż górnej i bocznych krawędzi obudowy tylnego panelu. Podświetlenie oświetla przestrzeń za telewizorem w tych odcieniach palety kolorów, które dominują w odpowiednich obszarach ekranu. W ten sposób obraz wydaje się wykraczać poza wyświetlacz.
Po przekątnej matryca telewizora mierzy 55 cali, a obraz wyświetlany jest na niej w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli przy 60 kl./s. Możesz maksymalnie wykorzystać ekran podczas oglądania treści HDR — Philips 55PUS8118 obsługuje technologię Dolby Vision o wysokim zakresie dynamiki i generuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos (wraz z DTS:HD). Autorski inteligentny system Philips Smart TV zapewnia widzom dostęp do sieciowych bibliotek multimediów i usług streamingowych pod warunkiem podłączenia panelu telewizora do Internetu. W przypadku montażu telewizora na ścianie należy osobno zakupić wspornik VESA w typowym rozmiarze 200x300 mm.
Kup Philips 55PUS8118 55 "
Wszystkie ceny 18 →Telewizor Philips 55PUS8118/12 | 1 959 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 55PUS8118/12 55'' 4K 60Hz Ambilight Satynowy | 2 699 zł |
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8118/12 TVPHI55LPUS8118 | 2 399 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS8118/12 55 cali 4K UHD | 1 899 zł |
Telewizor Philips 55PUS8118/12 55" LED 4K Ultra HD Smart TV Ambilight | 3 199 zł |
Modyfikacje Philips 55PUS8118
Ceny na Philips 55PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | od 1 391 zł | 20 oferty | ||
Philips 50PUS8118 50 " | od 1 752 zł | 17 oferty | ||
Philips 55PUS8118 55 " | od 1 899 zł | 18 oferty | ||
Philips 65PUS8118 65 " | od 2 500 zł | 18 oferty | ||
Philips 70PUS8118 70 " | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Philips 75PUS8118 75 " | od 4 259 zł | 7 oferty |