Телевізор Philips 75PUS8118 75 "
Фото 4 |
Купити Philips 75PUS8118 75 "
Усі ціни 6 →Telewizor Philips 75PUS8118/12 75" LED 4K UHD Smart TV Ambilight | 5 099 zł |
Telewizor PHILIPS 75PUS8118 75" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Visi | 5 100 zł |
Telewizor LED Philips 75PUS8118 12 75" 4K UHD Ambilight Smart Wi-Fi | 4 259 zł |
Telewizor Philips 75PUS8118/12 LED 75'' 4K Ultra HD Ambilight | 5 408 zł |
Philips 75PUS8118 75" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision - darmo | 4 399 zł |
Інтелектуальне освітлення
ТБ Philips 75PUS8118 має стильний і візуально безрамковий екран з інтелектуальним зональним підсвічуванням Ambilight. Ця система аналізує контент на екрані та автоматично вибирає відповідний колір фону, створюючи ефект занурення у те, що відбувається. Крім того, доступні режими для музики, ігор та сну.
Якісна розвага
Екран розміром 75 дюймів з роздільною здатністю 4K забезпечує високу деталізацію зображення і додаткові технології значно підвищують його якість. Підтримка Dolby Vision і HDR10+ забезпечує чіткість і видимість об'єктів у темних і світлих частинах кадру. Функція Natural Motion підтримує природну передачу кольорів. Підключення ігрових консолей через HDMI активує технології eARC, VRR та ALLM, забезпечуючи плавне, стабільне та реалістичне геймінг-продуктивність, виключаючи затримки в обробці даних. Телевізор Philips 75PUS8118 сумісний з аудіо-кодеками Dolby Digital та DTS-HD, а технології покращення звуку, такі як Dolby Atmos та Dolby Bass Enhancement, роблять звук більшим і спрямованішим.
Розширте можливості
З функцією безпроводового виведення зображення з мобільних пристроїв можна легко поділитися своїми улюбленими відео та фотографіями на великому екрані телевізора. Це значно спрощує спільний перегляд контенту. Керування телевізором можна здійснювати за допомогою стандартного пульта дистанційного керування або голосових команд. Також підтримуються голосові помічники Google і Amazon (Alexa).
Модификації Philips 75PUS8118
Ціни на Philips 75PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | від 1 391 zł | 20 пропозицій | ||
Philips 50PUS8118 50 " | від 1 752 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 55PUS8118 55 " | від 1 899 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 65PUS8118 65 " | від 2 500 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 70PUS8118 70 " | від 3 199 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 75PUS8118 75 " | від 4 259 zł | 7 пропозицій |