Telewizor Philips 75PUS8118 75 "
Zdjęcia 4 |
Kup Philips 75PUS8118 75 "
Wszystkie ceny 6 →Telewizor Philips 75PUS8118/12 75" LED 4K UHD Smart TV Ambilight | 5 099 zł |
Telewizor PHILIPS 75PUS8118 75" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Visi | 5 100 zł |
Telewizor LED Philips 75PUS8118 12 75" 4K UHD Ambilight Smart Wi-Fi | 4 259 zł |
Telewizor Philips 75PUS8118/12 LED 75'' 4K Ultra HD Ambilight | 5 408 zł |
Philips 75PUS8118 75" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision - darmo | 4 399 zł |
Inteligentne oświetlenie
Telewizor Philips 75PUS8118 ma stylowy i wizualnie bezramkowy ekran z inteligentnym oświetleniem strefowym Ambilight. System ten analizuje treść na ekranie i automatycznie dobiera odpowiedni kolor tła, tworząc efekt immersji. Oprócz tego dostępne są tryby muzyki, gier i snu.
Jakość rozrywki
75-calowy ekran 4K zapewnia bogaty w szczegóły obraz, a dodatkowe technologie znacznie podnoszą jakość. Obsługa Dolby Vision i HDR10+ zapewnia klarowność i widoczność obiektów w najciemniejszych i najjaśniejszych partiach kadru. Funkcja Natural Motion wspiera naturalną reprodukcję kolorów. Podłączenie konsoli do gier przez złącze HDMI umożliwia technologiom eARC, VRR i ALLM zapewnienie płynnej, stabilnej i realistycznej wydajności w grach bez opóźnień przetwarzania. Telewizor Philips 75PUS8118 jest zgodny z kodekami audio Dolby Digital i DTS-HD, a technologie ulepszania dźwięku, takie jak Dolby Atmos i Dolby Bass Enhancement, sprawiają, że dźwięk jest bardziej przestrzenny i kierunkowy.
Rozszerz swoje możliwości
Dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu strumieniowemu z urządzeń mobilnych możesz z łatwością udostępniać ulubione filmy i zdjęcia na dużym ekranie telewizora. Dzięki temu znacznie łatwiej jest wspólnie oglądać treści. Telewizorem można sterować za pomocą standardowego pilota lub poleceń głosowych. Obsługiwani są także asystenci głosowi Google i Amazon (Alexa).
Modyfikacje Philips 75PUS8118
Ceny na Philips 75PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | od 1 391 zł | 20 oferty | ||
Philips 50PUS8118 50 " | od 1 752 zł | 17 oferty | ||
Philips 55PUS8118 55 " | od 1 899 zł | 18 oferty | ||
Philips 65PUS8118 65 " | od 2 500 zł | 18 oferty | ||
Philips 70PUS8118 70 " | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Philips 75PUS8118 75 " | od 4 259 zł | 7 oferty |