Телевізор Philips 50PUS8118 50 "
Фото 4 |
ТБ впевненого середнього рангу, у якого трансльований контент виходить як би за рамки екрану. Подібний ефект досягається завдяки системі інтелектуального фонового підсвічування Ambilight – вона осяює стіну позаду ТВ-панелі в ті тони, які домінують у відповідній зоні екрану. Зображення модель виводить у максимальній роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів). Більше того, телевізор вміло масштабує контент до формату Ultra HD із нижчих дозволів кадру.
Для кращого ефекту занурення в Philips 50PUS8118, що відбувається на екрані, обзавівся підтримкою Dolby Vision і Dolby Atmos. Стереодинаміки на борту телевізора видають звук сумарною потужністю до 20 Вт. Також у моделі передбачається смарт-система Philips Smart TV із голосовими помічниками Google Assistant та Amazon Alexa. Любителям консольних ігор доречний інтерфейс підключення HDMI версії 2.1 з підтримкою технологій VRR, ALLM і eARC. Для настінного способу монтажу ТВ-панелі потрібно обзавестися кронштейном VESA в розмірі 200х300 мм.
Купити Philips 50PUS8118 50 "
Усі ціни 17 →PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 50PUS8118/12 50'' 4K 60Hz Ambilight Satynowy | 2 299 zł |
Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8118/12 TVPHI50LPUS8118 | 3 237 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8118/12 50 cali 4K UHD | 1 752 zł |
Telewizor Philips 50PUS8118/12 50" LED 4K Ultra HD Smart TV Ambilight | 2 499 zł |
Philips 50PUS8118/12 TV-LCD-PHI-0693 | 2 299 zł |
Модификації Philips 50PUS8118
Ціни на Philips 50PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | від 1 391 zł | 20 пропозицій | ||
Philips 50PUS8118 50 " | від 1 752 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 55PUS8118 55 " | від 1 899 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 65PUS8118 65 " | від 2 500 zł | 18 пропозицій | ||
Philips 70PUS8118 70 " | від 3 199 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 75PUS8118 75 " | від 4 259 zł | 7 пропозицій |