Саундбар Sony HT-S2000
Відео 18Фото 10 |
Sony HT-S2000 |
|
Спеціальний центральний динамік для чіткого діалогу та вбудований подвійний сабвуфер для пробивних басів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony HT-S2000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony HTS2000CEL Soundbar Czarny 250W HTS2000.CEL | 1 659 zł |
SONY Soundbar SONY HT-S2000 Czarny | 1 659 zł |
Soundbar SONY HT-S2000 HTS2000 | 1 659 zł |
Sony HT-S2000 3.1 Wi-Fi Bluetooth Dolby Atmos DTS X | 1 659 zł |
Sony HT-S2000 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 1 639 zł |
Відеоогляди
Підтримувані формати: для Bluetooth - AAC, SBC, для HDMI EARC - Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/ 24, DTS:X, LPCM, для оптичного входу - Dolby Digital, Dolby Dual mono, DTS, LPCM 2ch.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →